top of page
slider_antiage.jpg
slider_antiage.jpg

ANTI-AGE

Kúra špeciálne navrhnutá proti starnutiu pleti a unavenej pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporujú omladenie pokožky, stimulujú metabolizmus a odďaľujú starnutie pleti.  

OXY-TREAT kúra proti starnutiu

Komplexná starostlivosť aktívnym kyslíkom revitalizuje unavenú pleť, stimuluje rast a vitalitu nových buniek a celkovo pôsobí proti starnutiu pleti.

Prejavy starnutia pleti sú rozmanité a rôzne a neobmedzujú sa iba na vrásky: spomalenie bunkového metabolizmu totiž vedie k nedokonalostiam, ako je stenčenie pleti, výrazný mikroreliéf, unavená pleť. Pre podporu omladenia pokožky a stimuláciu metabolizmu sú transdermálne zložky Oxy-Treat Anti-Age karnozín, ubichinón a melatonín spojené s molekulami PFC bohatými na kyslík. Špecifický anti-age patent od Labo (CH 700 735) pomáha pôsobiť proti starnutiu pleti a odďaľovať ho vďaka prítomnosti hydrolyzovaného sójového proteínu, extraktu z myrty obyčajnej (Myrtus Communis) a teprenónu.

Denný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra na omladenie pokožky a stimuláciu metabolizmu.

OXY-TREAT denný krém proti starnutiu
Kotva 1
OXY-TREAT nočný krém proti starnutiu

Nočný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra na omladenie pokožky a stimuláciu metabolizmu.

ĎALŠIE RADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti starnutiu pleti

Špeciálne navrhnutá kúra proti matnej pleti kombinuje mimoriadne regeneračné vlastnosti aktívneho kyslíka a špecifických molekúl. Pomáha mdlej pleti znovu získať žiarivosť a jednotnosť.

firmness.png

FIRMNESS

Na spevnenie pleti

Špeciálne navrhnutá kúra aktívnym kyslíkom spolu so špecifickými zložkami pôsobí proti ochabnutiu kontúr tváre a povädnutiu pokožky, zvyšuje jej hutnosť charakteristickú pre mladú pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchú citlivú pleť

Špeciálne navrhnutá kúra má intenzívny elastický účinok, preniká hlboko do pokožky a bojuje proti strate vody a nedostatku lipidov. Pomáha odstrániť začervenanie, praskliny a olupovanie.

Kotva 1

KDE KÚPIŤ

bjuti_logo.png

Je čas vystúpiť z davu... nechajte svoju pleť dýchať

bottom of page