top of page
slider_drysensitive.jpg
slider_drysensitive.jpg

SENSTIVE SKIN

Špeciálne navrhnutá kúra má intenzívny elastický účinok, preniká hlboko do pokožky a bojuje proti strate vody a nedostatku lipidov. Pomáha odstrániť začervenanie, praskliny a olupovanie.

dry_kura.png
OXY-TREAT kúra na suchú citlivú pleť

Citlivá pleť je veľmi často sprevádzaná suchosťou a naopak. Suchosť môže byť spôsobená stratou vody alebo nízkym príjmom lipidov: tento typ kože môže ľahko vykazovať začervenanie, praskliny a olupovanie. Prísun kyslíka zaistený ošetrením Oxy-Treat Dry Sensitive Skin je nevyhnutný na spevnenie pokožky, preniká do hĺbky a prináša nespočetné množstvo výhod. Pôsobenie kyslíka je spojené s účinkami špecifických transdermálnych molekúl: panthenolu, pyridoxínu as extraktom z listov ľubovníka bodkovaného. Kombinovaná receptúra ​​je doplnená aktívnymi zložkami Labo patentu CH 693 818, obsahujúce mandľový olej (Prunus Amigdalus Dulcis), sladový extrakt, hydrolyzovaný extrakt z riasy Ulva Lactuca, pre intenzívny elastický účinok.

Denný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra, znižuje suchosť pleti, začervenanie, praskliny a olupovanie.

dry_day_sada.png
OXY-TREAT denný krém na suchú pleť
Kotva 1
OXY-TREAT nočný krém na suchú pleť
dry_night_sada.png

Nočný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra, znižuje suchosť pleti, začervenanie, praskliny a olupovanie.

ĎALŠIE RADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskam

Špeciálne navrhnutá kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hlboko do pokožky a špecifické transdermálne molekuly účinne prispievajú k relaxačnému a vypĺňajúcemu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na spevnenie pleti

Špeciálne navrhnutá kúra aktívnym kyslíkom spolu so špecifickými zložkami pôsobí proti ochabnutiu kontúr tváre a povädnutiu pokožky, zvyšuje jej hutnosť charakteristickú pre mladú pleť.

antiage.png

ANTI-AGE

Proti starnutiu pleti

Kúra špeciálne navrhnutá proti starnutiu pleti a unavenej pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporujú omladenie pokožky, stimulujú metabolizmus a odďaľujú starnutie pleti.

Kotva 1

KDE KÚPIŤ

bjuti_logo.png

Je čas vystúpiť z davu... nechajte svoju pleť dýchať

bottom of page