top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_wrinkles.jpg

WRINKLES

Špeciálne navrhnutá kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hlboko do pokožky a špecifické transdermálne molekuly účinne prispievajú k relaxačnému a vypĺňajúcemu účinku na vrásky.

wrinkles_kura.png
OXY-TREAT kúra proti vráskam

Vrásky v tvári sú výsledkom foto a chrono starnutia a mimiky tváre. Aby čelil týmto procesom a zlepšil vzhľad jemných vrások na tvári, kombinuje Oxy-Treat Wrinkles Combined Formula Gél čistý kyslík transportovaný hlboko do pokožky pomocou PFC a špecifickej transdermálnej molekuly, ako je kyselina hyalurónová (50 kDa), palmito ktoré účinne prispievajú k relaxačnému a vypĺňajúcemu účinku na vrásky. Patentovaný komplex (CH 694 954) obsahujúci pentapeptid-3, acetyldipeptid-1 cetylester, extrakt z anízu vonného (Pimpinella Anisum) a glukonan horečnatý pôsobiaci na mimické línie.

Denný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky ako Intenzívna kompletná kúra, ktoré účinne prispievajú k relaxačnému účinku a vyplneniu vrások.

wrinkles_day_sada.png
OXY-TREAT denný krém vráskam
OXY-TREAT nočný krém proti vráskam
wrinkles_night_sada.png

Nočný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky ako Intenzívna kompletná kúra, ktoré účinne prispievajú k relaxačnému účinku a vyplneniu vrások.

ĎALŠIE RADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
antiage.png

ANTI-AGE

Proti starnutiu pleti

Kúra špeciálne navrhnutá proti starnutiu pleti a unavenej pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporujú omladenie pokožky, stimulujú metabolizmus a odďaľujú starnutie pleti.

firmness.png

FIRMNESS

Na spevnenie pleti

Špeciálne navrhnutá kúra aktívnym kyslíkom spolu so špecifickými zložkami pôsobí proti ochabnutiu kontúr tváre a povädnutiu pokožky, zvyšuje jej hutnosť charakteristickú pre mladú pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchú citlivú pleť

Špeciálne navrhnutá kúra má intenzívny elastický účinok, preniká hlboko do pokožky a bojuje proti strate vody a nedostatku lipidov. Pomáha odstrániť začervenanie, praskliny a olupovanie.

Kotva 1

KDE KÚPIŤ

bjuti_logo.png

Je čas vystúpiť z davu... nechajte svoju pleť dýchať

bottom of page