top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_firmness.jpg

FIRMNESS

Špeciálne navrhnutá kúra aktívnym kyslíkom spolu so špecifickými zložkami pôsobí proti ochabnutiu kontúr tváre a povädnutiu pokožky, zvyšuje jej hutnosť charakteristickú pre mladú pleť.

firmness_kura.png
OXY-TREAT kúra na spevnenie pleti

Hutnosť, ktorá charakterizuje mladú pleť, postupne s vekom mizne, tvár ochabuje a objavujú sa kožné depresie. Tieto javy prebiehajú predovšetkým v dermis, kde sa znižuje produkcia podporných vlákien, ako je kolagén a elastín. Špecifický liftingový a antigravitačný účinok zaisťuje predovšetkým kyslík, ktorý vďaka molekulám PFC preniká hlboko. Prítomnosť transdermálnych molekúl v Oxy-Treat Firmness, ako je kolagén (12K Dalton), acetyl tetrapeptid-2 a extrakt z prasličky roľnej (Equisetum Arvense) prispieva k spevňujúcemu účinku, rovnako ako patentovaný komplex (CH 712 905) obsahujúci 1 maltotriózu, silikát, glycín-prolín-alanín a tripeptid-10-citrulín.

Denný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra špecifickej a transdermálnej molekuly na spevnenie a vypnutie pleti.

firmness_day_sada.png
OXY-TREAT denný krém na spevnenie pleti
Kotva 1
OXY-TREAT nočný krém na spevnenie pleti 
firmness_night_sada.png

Nočný krém obsahuje v zníženej koncentrácii rovnaké zložky s vysokým obsahom kyslíka ako Intenzívna kompletná kúra a špecifické transdermálne molekuly na spevnenie a vypnutie pleti.

ĎALŠIE RADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskam 

Špeciálne navrhnutá kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hlboko do pokožky a špecifické transdermálne molekuly účinne prispievajú k relaxačnému a vypĺňajúcemu účinku na vrásky.

antiage.png

ANTI-AGE

Proti starnutiu pleti

Kúra špeciálne navrhnutá proti starnutiu pleti a unavenej pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporujú omladenie pokožky, stimulujú metabolizmus a odďaľujú starnutie pleti.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchú citlivú pleť

Kúra špeciálne navrhnutá proti starnutiu pleti a unavenej pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporujú omladenie pokožky, stimulujú metabolizmus a odďaľujú starnutie pleti.

Kotva 1

KDE KÚPIŤ

bjuti_logo.png

Je čas vystúpiť z davu... nechajte svoju pleť dýchať

bottom of page